Ogólnopolski Wirtualny Dzień Otwarty Politechniki Gdańskiej | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-03-01

Ogólnopolski Wirtualny Dzień Otwarty Politechniki Gdańskiej

Wirtualny Dzień PG
Zapraszamy maturzystów, rodziców oraz nauczycieli na Ogólnopolski Wirtualny Dzień Otwarty Politechniki Gdańskiej, który rozpocznie się 19 marca o godz. 9:00.

Dzień Otwarty rozpocznie transmisja spotkania ze studia telewizyjnego Politechniki Gdańskiej zaaranżowanego w Gmachu Głównym naszej uczelni. „Dzień dobry z Politechniką Gdańską” to poranny program transmitowany na kanałach YouTube i Facebook PG, w którym wystąpią między innymi studenci, absolwenci i wykładowcy. Będziemy rozmawiać o tym, jak wyglądają studia na naszej uczelni, opowiemy o wydziałach i kierunkach, a także o sukcesach zawodowych absolwentów.

Spotkanie będzie okazją do prezentacji wyników Pomorskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2021 i wręczenia nagród zwycięskim szkołom. Wspólnie z Pomorską Kurator Oświaty, przedstawicielami Fundacji Edukacyjnej Perspektywy i dyrektorami szkół porozmawiamy o tym, jak zostaje się najlepszą szkołą w województwie.

Wirtualny Dzień Otwarty PG to niepowtarzalna okazja do spotkania online ze społecznością akademicką uczelni. W ramach przygotowywanych przez nas czatów, warsztatów i webinarów będzie można bezpośrednio porozmawiać ze studentami i wykładowcami oraz dowiedzieć się, jak wyglądają studia na PG i który z kierunków będzie dla Was najlepszym wyborem. Nauczyciele z Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość odkryją przed Wami proste (i szybkie) sposoby rozwiązania trudnych zadań matematycznych, które mogą pojawić się na tegorocznej maturze. Centrum Rekrutacyjne PG jest do Waszej dyspozycji, a jego pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferty studiów.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Szczegółowy program Wirtualnego Dnia Otwartego Politechniki Gdańskiej oraz rejestracja na wydarzenia będą dostępne od 10 marca na stronie wirtualna.pg.edu.pl.

Do zobaczenia 19 marca!

2031 wyświetleń