Dzień Ziemi 2021- sprzątamy świat! | Politechnika Gdańska

Aktualności

Data dodania: 2021-04-15

Dzień Ziemi 2021- sprzątamy świat!

zielone drzewo
Z okazji tegorocznego Dnia Ziemi Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej organizuje akcję sprzątania terenów zielonych w okolicy Domu Studenckiego nr 2, na końcu ulicy Traugutta w Gdańsku. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej inicjatywy. 

Sprzątanie terenów zielonych w okolicy Domu Studenckiego nr 2, na końcu ulicy Traugutta w Gdańsku, odbędzie się w czwartek 22 kwietnia. Zbiórka o godzinie 10:00, przed akademikiem nr 2 (budynek nr 115 na mapie kampusu). Sprzątanie będzie trwało ok 3 godzin, po czym chętni uczestnicy przejdą pod budynek Działu Międzynarodowej Współpracy Akademickiej (budynek nr 14 na mapie kampusu) aby zasadzić tam drzewko upamiętniające wspólny wysiłek. Koniec akcji przewidziany jest na godzinę 14:00.

Worki oraz pojemniki na śmieci zapewni Wydział Gospodarki Komunalnej, natomiast rękawiczki ochronne zapewnia DMWA. O maseczki prosimy zadbać we własnym zakresie. Osobą do kontaktu w sprawie tej akcji jest Urszula Szymajda-Grzegory z DMWA: urszula.grzegory@pg.edu.pl. Zapraszamy wszystkich chętnych wraz ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną - im więcej nas, tym lepszy efekt!

W celach logistycznych prosimy o wypełnienie ankiety złożonej z 4 pytań: Ankieta 

979 wyświetleń