Stypendia Santander - nowa oferta dla studentów i pracowników | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-05-07

Stypendia Santander - nowa oferta dla studentów i pracowników

Santander stypendia
Trwa nabór na Stypendium Językowe Santander Angielski IELTS z British Council

Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council to program rozwojowy dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje językowe, organizowany przez Santander Universidades oraz British Council. Program składa się z trzech etapów:

1. Etap I - LearnEnglishSelect - 500 osób otrzyma dostęp do interaktywnej platformy e-learningowej British Council LearnEnglishSelect.
  2. Etap II - EnglishOnline - 250 osób otrzyma po 10 lekcji języka angielskiego w formie online z nauczycielami British Council na platformie EnglishOnline.
  3. Etap III - IELTS - 125 osób otrzyma dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS przygotowujących do zdania testu IELTS oraz 100% dofinansowania opłaty testu IELTS.

O udział w Programie mogą się ubiegać:

• studenci, doktoranci, absolwenci, pracownicy polskich uczelni wyższych
  • pełnoletni rezydenci Rzeczpospolitej Polskiej