VIII Dzień Jakości na Politechnice Gdańskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-05-12

VIII Dzień Jakości na Politechnice Gdańskiej

Dzien Jakości
Po raz ósmy, na Politechnice Gdańskiej odbędzie się Ogólnouczelniane Seminarium „Dzień Jakości PG” poświęcone tematyce jakości kształcenia. Do udziału w wydarzeniu zapraszają Uczelniana Komisja ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia i Dział Zarządzania Jakością.

Podczas seminarium, które odbywa się w czwartek 13 maja, w godzinach 12:00-14:00 w formule online, poruszane będą następujące tematy:

• Platforma eNauczanie PG i jej powiązania z systemami Uczelni jako element strategii działań w zakresie zdalnego nauczania na Politechnice Gdańskiej.
  • Dlaczego rola wykładowcy i forma wykładu wymaga (rewolucyjnej) zmiany? Dydaktyka akademicka w przebudowie.
  • Przyszłość kształcenia na PG: motywacja dydaktyków.
  • Karty przedmiotów.

Wśród prelegentów i zaproszonych gości pojawią się reprezentanci różnych grup interesariuszy PG: władze, pracownicy i studenci. Spotkanie poprowadzi prof. Jacek Kropiwnicki, przewodniczący Uczelnianej Komisji ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia, a słowo wstępne wygłosi prof. Dariusz Mikielewicz, prorektor ds. organizacji i rozwoju.

Dołącz do spotkania

Więcej informacji o wydarzeniu i poprzednich edycjach „Dnia Jakości PG”.