Women In Tech Days 2021- festiwal dla kobiet w technologiach | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-05-10

Women In Tech Days 2021- festiwal dla kobiet w technologiach

Women in Tech
25 i 26 maja odbędzie się pierwszy festiwal online „Women in Tech Days 2021” organizowany przez Fundację Edukacyjną “Perspektywy” we współpracy z partnerami technologicznym i najlepszymi uczelniami technicznymi w Polsce. Politechnika Gdańska jest partnerem tego wydarzenia.  

Women in Tech Days to pierwszy festiwal online dla kobiet w technologiach. W czasie dwudniowego wydarzania odbędzie się wiele ciekawych wykładów, seminariów i spotkań. Cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja i spowodowana nią kolejna rewolucja technologiczna, czy nowoczesne rozwiązania w chmurze, to tylko niektóre z tematów pojawiających się programie festiwalu.

Uczestniczki mogą też wziąć udział w warsztatach online z umiejętności technicznych i miękkich prowadzonych przez najlepszych specjalistów z obszaru nowych technologii.

W ofercie również 30-minutowe konsultacje 1:1 z pracownikami i pracowniczkami najlepszych firm technologicznych, podczas których z pierwszej ręki można dowiedzieć się o ścieżkach kariery na poszczególnych stanowiskach, możliwościach rozwoju, a także o tym jak kobiety podbijają świat nowych technologii.

Dodatkowo festiwalowi towarzyszą pierwsze w Polsce kobiece targi kariery TECH&IT

Program wydarzenia

Rejestracja

238 wyświetleń