International MBA Politechniki Gdańskiej-otwarte spotkanie rekrutacyjne | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-07-09

International MBA Politechniki Gdańskiej-otwarte spotkanie rekrutacyjne

logo MBA
Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej zaprasza na otwarte spotkanie rekrutacyjne dla kandydatów na studia MBA - wtorek, 13 lipca.

Trwa rekrutacja na XIV edycję programu International MBA in Strategy, Program and Project Management prowadzonego na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Wszystkich chętnych by rozpocząć dwuletnie studia menadżerskie zapraszamy na spotkanie online, we wtorek, 13 lipca, o godzinie 18.30. W spotkaniu, które odbędzie się na platformie ZOOM udział wezmą dyrektor MBA, koordynator oraz jeden z wykładowców programu MBA na platformie Zoom.

Zarejestruj się na spotkanie


5-punktowa rekrutacja do programu MBA PG

1. Kto może wziąć udział w rekrutacji?

Uczestnikami programu MBA na Politechnice Gdańskiej są menedżerowie wyższego szczebla, menedżerowie z dużym doświadczeniem (15 lat na średnim poziomie), dyrektorzy korporacyjni, zarządzanie MŚP, przedsiębiorcy.

Jeśli kandydat spełnia wymagania (m.in. wykształcenie wyższe: licencjackie lub magisterskie; biegła znajomość języka angielskiego) jest proszony o rejestrację lub kontakt e-mail: mba@zie.pg.edu.pl

2. Rejestracja online

Zarejestruj się!

3.  Rozmowa kwalifikacyjna

Po rejestracji kandydat bierze udział w rozmowie kwalifikacyjnej (osobiście lub online). W ciągu dwóch tygodni po rozmowie otrzymuje informację o wyniku rozmowy rekrutacyjnej.

4. Podpisanie umowy

5. Płatność

Więcej informacji o rekrutacji na program MBA Politechniki Gdańskiej pod linkiem: Rekrutacja MBA Gdańsk

288 wyświetleń