ADAPCIAK 2021– obóz adaptacyjny dla studentów pierwszego roku | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-08-11

ADAPCIAK 2021– obóz adaptacyjny dla studentów pierwszego roku

grafika z napisem ADAPCIAK Politechnika Gdańska, datą 29.08 - 03.09 i logotypami SSPG i Na dużą skalę
Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej zaprasza na ADAPCIAK, czyli obóz adaptacyjny dla studentów pierwszego roku, który odbędzie się w dniach 29 sierpnia – 3 września.

Adapciak tworzony jest przez studentów i dla studentów.

Wyjazd rozpocznie się 29 sierpnia „dniem na Politechnice Gdańskiej”. Uczestnicy zapoznają się z kampusem, biorąc udział w grze terenowej, a także poznają organizacje studenckie podczas integracji na terenie Centrum Sportu Akademickiego.

Przez kolejne dni w ośrodku w Borzechowie studenci dowiedzą się, jak przetrwać na studiach, a to wszystko z dużą dozą humoru. W programie m.in. imprezy tematyczne, gry i atrakcje.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie adapciak.sspg.pl, a także na fanpage Adapciaka oraz fanpage Samorządu Studentów PG.