Kolejne Stypendia Santander dla studentów Politechniki Gdańskiej | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-09-28

Kolejne Stypendia Santander dla studentów Politechniki Gdańskiej

Uśmiechnięta pani w banku
W ramach wieloletniej współpracy Politechniki Gdańskiej z Santander Universidades cyklinie pojawia się możliwość dla studentów, absolwentów oraz pracowników uczelni udziału w programach stypendialnych. Stypendia Santander skupiają się na rozwijaniu kompetencji zwiększających konkurencyjność na rynku pracy. 

Nagroda Santander Universidades dla studentów I roku Politechniki Gdańskiej  to kolejny projekt w którym do zdobycia jest 10 jednorazowych stypendiów w kwocie 1500 zł. Wyróżnienia zostaną przyznane dla studentów za szczególne osiągnięcia w działalności społecznej oraz aktywną działalność w wolontariacie, którzy dodatkowo osiągnęli wysokie wyniki w nauce.

Aplikować można do 31 października br.

Aplikuj 

Zwycięzcy poprzedniej edycji

 Stypendium dla studentów I roku nie jest pierwszym tego typu program, który został zorganizowany na Politechnice Gdańskiej we współpracy z Santanderem. Wiosną tego roku odbył się nabór na Nagrodę Santander Universidades dla studentów Politechniki Gdańskiej, w ramach której nagrodzono 25 wybitnych studentów. Kryteriami oceny kandydatów były m.in. wyniki w nauce, zaangażowanie społeczne i na rzecz środowiska, osiągnięcia naukowe i sportowe.

– Otrzymanie nagrody było dla mnie wyjątkowym wyróżnieniem, które zmotywowało mnie do dalszych działań. Gorąco zachęcam wszystkich studentów aktywnych na przeróżnych polach do wnioskowania w programach Santander Universidades! – podkreśla Szymon Krawczuk, jeden z laureatów Nagrody Santander Universidades dla studentów Politechniki Gdańskiej, na którą nabór odbył się wiosną 2021 roku.

–Zachęcam wszystkich studentów do aplikowania. Miałam okazję obserwować wielu studentów, którzy skorzystali z możliwości rozwoju, jakie oferujemy i zdobyli nowe, cenione na rynku pracy umiejętności. Jesienią startuje kilka nowych, atrakcyjnych naborów na programy realizowane z prestiżowymi uczelniami polskimi i zagranicznymi”  – mówi Mariola Piskorska, menadżer placówki relacyjnej Santander Universidades w Politechnice Gdańskiej.

Aktualnie trwające nabory:

  • Santander  Scholarships Languages | English to Boost your Career- University of Pennsylvania oferuje 1000 stypendiów dla osób chcących rozwijać specjalistyczny język angielski. W ramach programu uczestnicy mogą wybrać jeden z trzech kursów:

1.English for Professional Development

2.English for Business and Entrepreneurship

3.English for Science, Technology, Engineering and Mathematics

Aplikuj do 23 listopada br.

  • Stypendium konferencyjne Santander | VII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych oferuje 300 miejsc na studencką konferencję naukową, podczas której młodzi badacze mogą spróbować swoich sił w prezentowaniu wyników prac naukowych przez jury oraz nawiązać cenne znajomości. Jest to wydarzenie otwarte zarówno dla twórców prac naukowych, jak i dla wolnych słuchaczy;

Aplikuj do 2 listopada br. 

Zapraszamy studentów Politechniki Gdańskiej do aktywnego rozwijania swoich umiejętności.

Santander wspiera edukację 

Od 25 lat program Santander Universidades stanowi element zaangażowania banku w zrównoważony rozwój oraz odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie.

Santander przeznaczył na edukację już 2 mld euro, a liczba przyznanych stypendiów wynosi już ponad 630 000. Program Santander Universidades to jedna z największych inicjatyw tego typu realizowana przez podmiot prywatny.

Od 1 października wystartują nabory na kolejne programy, na które będą mogli aplikować wszyscy studenci, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje.  Zachęcamy do śledzenia platformy www.santander-grants.com.

189 wyświetleń