Nabór na studia podyplomowe „Zarządzanie projektami budowlanymi” już tylko do 20 września | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-09-17

grafika  przedstawiająca fragment nowoczesnego budynku w odcieniach niebieskiego, nazwa kierunku i logo uczelni
Do 20 września trwa nabór na roczne studia podyplomowe „Zarządzanie projektami budowlanymi” (3. edycja) organizowane przez Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska PG. Zajęcia będą realizowane w formie zdalnej i stacjonarnej.

Studia skierowane są do osób pragnących zdobyć nowe lub poszerzyć posiadane, szeroko poszukiwane w branży budowlanej, kwalifikacje z zakresu zarządzania projektami budowlanymi.

Słuchaczami studiów mogą zostać osoby posiadające wykształcenie wyższe, już pracujące, pragnące uzupełnić i uaktualnić swoją wiedzę, ale również tegoroczni absolwenci studiów I i II stopnia, chcący wyróżnić się wśród innych kandydatów na rynku pracy.

Celem studiów jest przygotowanie słuchacza do pełnienia funkcji Project Managera lub skutecznego członka zespołu, realizującego budowlany projekt inwestycyjny. Absolwent studiów uzyska szeroką wiedzę i umiejętności, które w praktyce przyczynią się do zwiększenia efektywności i jakości zarządzania projektami budowlanymi.