Konkurs Fotograficzny "Most Światłem Malowany" | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-10-07

Konkurs Fotograficzny "Most Światłem Malowany"

Zielone tło a na nim napis: Most światłem malowany 2021
Kolejny raz startuje Konkurs Fotograficzny "Most Światłem Malowany", organizowany przez Związek Mostowców RP we współpracy z Kołem Naukowym Most Wanted. Organizatorzy zapraszają do udziału!

Celem konkursu jest przedstawienie najlepszych, najciekawszych fotografii ukazujących obiekty mostowe (mosty, wiadukty, tunele, estakady itp.) oraz promocja inżynierii mostowej.

Organizatorami konkursu są: Związek Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej (zwany dalej ZMRP) oraz Koło Naukowe Młodych Mostowców „Most Wanted” Politechniki Gdańskiej we współpracy z Gdańskim Towarzystwem Fotograficznym.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:

kategoria Student – adresowana jest do studentów szkół wyższych posiadających, ważna legitymację studencką w dniu zgłoszenia do konkursu niezależnie od kierunku studiów;

kategoria Open – adresowana jest do wszystkich osób, niezależnie od wieku, nieposiadających ważnej legitymacji studenckiej w dniu zgłoszenia do konkursu

Prace można nadsyłać do 20 października włącznie. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 8 fotografii w jednej z kategorii zgodnie do której się kwalifikuje.