LivingLab zaprasza na wykłady online prowadzone przez naukowców z PG | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-10-13

LivingLab zaprasza na wykłady online prowadzone przez naukowców z PG

Szara grafika z napisem wykłady online
Interdyscyplinarna grupa badawcza LivingLab na Politechnice Gdańskiej zaprasza na wykłady online, prowadzone przez naukowców z PG, które odbędą się podczas sieci naukowej Living Lab InnoRenew.

18 listopada wykłady poprowadzą dr inż. Agata Sommer oraz dr inż. Szymon Mania z Wydziału Chemicznego. Dr Agata Sommer przedstawi budowę nanomateriałów na bazie celulozy bakteryjnej, natomiast de Szymon Mania prześledzi i zaprezentuje sposób pozyskiwania biopłynów do obróbki drewna klejonego.

Z kolei 9 grudnia, kolejny wykład poprowadzi dr  inż. Roksana Licow z Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska.  Wykład dotyczyć będzie sygnałów wibroakustycznych do diagnostyki elementów infrastruktury kolejowej, m.in.: podkładów drewnianych i maszyn roboczych.

Wykłady będą prowadzone w języku angielskim.

Rejestracja na wykłady 18 listopada

Rejestracja na wykład 9 grudnia