Studencki plebiscyt Złote Lwiątka 2021 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-10-29

Studencki plebiscyt Złote Lwiątka 2021

grafika czarna ze złotym lwem
Po raz szósty Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej nagrodzi najaktywniejszych studentów, organizacje i koła naukowe w plebiscycie Złote Lwiątka 2021.

Brałeś udział w świetnie zorganizowanym wydarzeniu? Działasz intensywnie w kole naukowym? Reprezentowałeś PG na arenie sportowej? A może znasz takie osoby lub organizacje?

W Plebiscycie Aktywności Studenckiej „Złote Lwiątka 2021” każdy student Politechniki Gdańskiej ma prawo zgłosić dowolną liczbę nominacji.

Nominacje można zgłaszać w następujących jakich kategoriach: Osobowość, Projekt naukowy, Projekt integracyjny, Sport, Projekt rozwijający studentów, Działalność charytatywna, Student naukowiec, Projekt online.

Proces wyboru zwycięzców został podzielony na trzy etapy:

• etap I  – nominacje potrwa do 1 listopada. W tym etapie, za pomocą formularza można zgłaszać osoby, koła naukowe lub organizacje studenckie, które zdaniem nominującego zasługują na wyróżnienie w danej kategorii.
  • etap II – głosowanie potrwa od 3 do 10 listopada. W tym etapie każdy student będzie mógł oddać jeden głos w każdej kategorii poprzez internetowy formularz, który zostanie udostępniony m.in. w wydarzeniu na Facebooku po zakończeniu pierwszego etapu.
  • Etap III – wybór zwycięzców. Do tego etapu wejdą osoby bądź organizacje studenckie, które za swoją działalność otrzymają odpowiednio 1, 2 albo 3 miejsce w głosowaniu internetowym w danej kategorii. Zwycięzców wyłoni jury.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 13 listopada.
Regulamin plebiscytu