Technikalia – święto studentów Politechniki Gdańskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-10-08

Technikalia – święto studentów Politechniki Gdańskiej

biało-szaro-czerwono-czarna grafika Technikalia.21
Technikalia, czyli juwenalia Politechniki Gdańskiej, wracają po rocznej przerwie na kampus. Trzy dni studenckiego festiwalu rozpoczną się 8 października, a już 9 października festiwal zagości w swoim stałym miejscu – w Camper Parku przy Centrum Sportu Akademickiego PG.

Pierwszego dnia o godz. 18.00 rozpocznie się gra terenowa na głównym kampusie uczelni. Gdy już zagadki zostaną rozwiązane, o godz. 20.00 rozpocznie się impreza w klubie AK PG Kwadratowa.

9 października o godz. 16.00 organizacje studenckie przywitają żaków swoimi stoiskami, na których zaprezentują gry i zabawy integracyjne w ramach Politechnicznej Integracji Wydziałów i Organizacji. W trakcie integracji, sceną muzyczną zawładną studenckie zespoły, a po nich występy Guziora i Young Igi. To jednak nie koniec atrakcji tego dnia. Gdy ucichną głośniki, rozpocznie się silent disco.

Ostatniego dnia Technikaliów od godz. 16.00 Camper Park zamieni się w strefę chill’u. Przy muzyce i foodtruckach studenci Politechniki Gdańskiej będą mogli odpocząć przed nowym rokiem akademickim. Czas politechnicznych juwenaliów zakończy się wraz z pojawieniem się napisów końcowych kina plenerowego.

Więcej informacji o Technikaliach