Konkurs Czerwonej Róży 2021– harmonogram | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-11-15

Konkurs Czerwonej Róży 2021– harmonogram

szara grafika z napisem czerwona róża
Już w tym tygodniu poznamy zwycięzców tegorocznej edycji Konkursu Czerwonej Róży 2021. Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach: „najlepszy student" i „najlepsze koło naukowe" województwa pomorskiego.

Zarząd Stowarzyszenia Czerwonej Róży wraz z gospodarzem konkursu -Uniwersytetem Gdańskim - informuje, że harmonogram tegorocznej edycji konkursu prezentuje się następująco:

• 15 listopada 2021 roku (poniedziałek) godzinie 10:00 - publiczna prezentacja kandydatów (aula Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Wita Stwosza 59 w Gdańsku)
  • 19 listopada 2021 roku (piątek) o godzinie 12:00 - zamknięte posiedzenie Kapituły Konkursu (Sala nr 411, na 4. piętrze w budynku Rektoratu Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Bażyńskiego 8 w Gdańsku).
  • 21 listopada 2021 roku (niedziela) o godzinie 11.00 uroczysta gala (Sala Teatralna Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Wita Stwosza 51 w Gdańsku).

Nagrody

Nagrodami w konkursie za osiągnięcia naukowe, sportowe, artystyczne oraz aktywność społeczną kandydata, a także sposób ich publicznej prezentacji, z okresu studiów wyższych lub ostatnich trzech lat, odpowiednio w odniesieniu do studenta (wyłącznie studiów drugiego stopnia albo jednolitych studiów magisterskich) i koła naukowego są:

1. w kategorii „najlepszy student” – samochód osobowy,
  2. w kategorii „najlepsze koło naukowe” – kwota 12.000 zł,
  3. nagrody dodatkowe ufundowane przez instytucje lub osoby prywatne.

Konkurs Czerwonej Róży to prestiżowa  nagroda przyznawana najlepszym studentom i kołom naukowym na Pomorzu od 1962 roku. Więcej o historii konkursu i laureatach poprzednich edycji - tutaj