Laureaci studenckiego plebiscytu Złote Lwiątka | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-11-19

Laureaci studenckiego plebiscytu Złote Lwiątka

Na zdjęciu prof. Krzysztof Wilde, rektor Politechniki Gdańskiej ze studentami z Koła Naukowego SimLE, laureatami plebiscytu w kategorii Projekt naukowy STARDUST
Na zdjęciu prof. Krzysztof Wilde, rektor Politechniki Gdańskiej ze studentami z Koła Naukowego SimLE, laureatami plebiscytu w kategorii Projekt naukowy (STARDUST). Fot. Maciej Ziętarski
Po raz szósty Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej nagrodził najaktywniejszych studentów, organizacje i koła naukowe w plebiscycie Złote Lwiątka 2021.

Lista laureatów:

• Osobowość Anna Suchecka (Wydział ETI)
  • Projekt naukowy STARDUST (Koło Naukowe SimLE); wyróżnienie: System TITAN   (Radiato.ai)
  • Projekt integracyjny ETIntegracja (WRS ETI)
  • Sport Izabela Satrjan
  • Projekt rozwijający studentów  Projekt SimBA (Koło Naukowe SimLE)
  • Działalność charytatywna Pomoc dla domów dziecka (IAESTE Gdańsk)
  • Student naukowiec Marcin Jasiukowicz
  • Projekt online – Złota Kielnia
  • Wydziałowa Rada Studentów – Wydział Chemiczny

W głosowaniu online oddano 1557 głosów.

Ponadto Samorząd Studentów PG wręczył specjalne podziękowania dla pracowników uczelni, którzy wspierają działania SSPG. Wyróżnienie otrzymali m.in. prof. Krzysztof Wilde, rektor Politechniki Gdańskiej, prof. Marek Dzida, prorektor PG ds. kształcenia PG, Mariusz Miler, kanclerz PG, Paweł Lubomski, dyrektor Centrum Usług Informatycznych PG, Jolanta Wielgus, dyrektor Centrum Języków Obcych PG, dr inż. Agnieszka Lendzion, zastępca kierownika Działu Zarządzania Jakością PG oraz Tomasz Tołoczko, z Działu Spraw Studenckich.