Pierwsza debata o Związku Uczelni Fahrenheita już 4 listopada. Wśród gości władze samorządowe | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-11-03

Widok Motławy
Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej z trzech debat pt. „Po co nam Związek Uczelni Fahrenheita?”, która odbędzie się w czwartek, 4 listopada o godzinie 14.00 na Politechnice Gdańskiej. Wśród zaproszonych gości swoją obecność potwierdzili Dariusz Drelich, wojewoda pomorski, Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego oraz Alan Aleksandrowicz, z-ca prezydenta Gdańska ds. inwestycji.

O idei i celach utworzenia Związku Uczelni Fahrenheita, głównych kierunkach dalszego rozwoju, jak również o korzyściach dla Gdańska i regionu Pomorza  ze społecznościami akademickimi Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Gdańskiego  będą rozmawiać Rektorzy trzech uczelni wraz z Dyrektor Związku.

Warunki uczestnictwa w debacie:

każda osoba zainteresowana udziałem stacjonarnym w debatach zobligowana jest do rejestracji uczestnictwa poprzez dostępny poniżej formularz;

ze względu na sytuację pandemiczną, liczba miejsc w formule stacjonarnej jest ograniczona (150 osób), decyduje kolejność zgłoszeń;

potwierdzenie uczestnictwa w debacie z wygenerowanym kodem QR umożliwiającym wejście na spotkanie zostanie wysłane na podany adres e-mail podczas rejestracji. Wejście na debatę nastąpi po zweryfikowaniu kodu QR.

Debatę będzie też można obejrzeć na żywo na:

kanale Youtube Związku Uczelni Fahrenheita oraz na profilu FB.

Parking dla gości zlokalizowany jest przy ul. Fiszera.

Could not load image from CDN: Client error: `GET https://files.pg.edu.pl/api/v1/file?path=main%2FDzia%C5%82%20Promocji%2FZdj%C4%99cia%20Aktualno%C5%9Bci%2Fmapa%20PG%20Z%20PARKINGIEM.jpg&alt=&attr=%7B%22class%22%3A%22img-fluid%20d-block%20mr-file-link%22%7D&target=` resulted in a `404 Not Found` response: File not found