Od wykładowców dla studentów – życzenia na 2022 rok | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-12-30

Od wykładowców dla studentów – życzenia na 2022 rok

Zdjęcia osób uczestniczących w spotkaniu online
17 grudnia 2021 r. odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie w ramach programu szkoleń "Dydaktyczne Piątki" organizowanego przez Centrum Nowoczesnej Edukacji. Podczas spotkania wykładowcy PG rozmawiali o tym, co w minionym roku otrzymali od swoich studentów, za co są im wdzięczni, jak doceniają pracę studentów, ich zaangażowanie i postawy. Była to też okazja do przygotowania życzeń na nowy rok.

– Podczas spotkania dzieliliśmy się wyjątkowymi pracami naszych studentów, które pokazują jak są oni kreatywni i myślący nieszablonowo, zastanowiliśmy się, co nam dali studenci w mijającym roku, na końcu wspólnie układaliśmy życzenia dla naszych studentów i narysowaliśmy to, co my, wykładowcy, chcielibyśmy im dać wchodząc w nowy rok – podsumowuje dr hab. Joanna Mytnik, prof. PG, dyrektor Centrum Nowoczesnej Edukacji.

Kochani Studenci!
Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze w nowym roku 2022!
Postaramy się Was wspierać, pomóc Wam zadbać o siebie i innych,
być uważnymi na Wasze potrzeby
i towarzyszyć Wam w Waszej podróży po świecie wiedzy.
                                                        Wasi wykładowcy