Zdalne zajęcia na Politechnice Gdańskiej w dniach 3-7 stycznia 2022 r. | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-12-09

Zdalne zajęcia na Politechnice Gdańskiej w dniach 3-7 stycznia 2022 r.

Studentka przy komputerze w domu
W dniach 3-7 stycznia 2022 r. wszystkie zajęcia dla studentów na Politechnice Gdańskiej będą odbywać się w formie zdalnej.

Decyzją władz wszystkich wydziałów PG i w porozumieniu z władzami uczelni, zajęcia w pierwszym tygodniu Nowego Roku, tj. w dniach od 3-ego do 7-ego stycznia włącznie, będą prowadzone w formie zdalnej. Zmiana wprowadzona jest czasowo, w związku ze wzrastającą liczbą zakażeń i pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju, a także zagrożeniem jeszcze bardziej dynamicznego rozwoju pandemii podczas okołoświątecznych migracji.

Od poniedziałku 10 stycznia 2022 r. nastąpi powrót do zajęć w dotychczasowej formule: wykłady dla dużych grup studenckich będą odbywać się zdalnie, a pozostałe zajęcia stacjonarnie.

Szczegółowe informacje o organizacji poszczególnych zajęć będą dostępne na stronach wydziałowych.