Masz pomysł na biznes, produkt lub usługę? Weź udział w konkursie „Gdyński Biznesplan” | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-01-17

Masz pomysł na biznes, produkt lub usługę? Weź udział w konkursie „Gdyński Biznesplan”

Grafika konkursu z napisem Gdyński Biznes plan na niebieskim tle
Trwa 20. edycja konkursu „Gdyński Biznesplan”. Miasto Gdynia zaprasza do udziału konkursie wszystkich tych, którzy mają ciekawy pomysł na biznes, nowy produkt lub usługę i chcą opracować profesjonalny biznesplan, aby następnie wcielić go w życie. Pula konkursowych nagród wynosi 100 tys. złotych.

Konkurs został podzielony na etapy. Aby zgłosić swój pomysł, wystarczy do 31 stycznia 2022 r. wypełnić i wysłać formularz dostępny na stronie www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl.

Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu konkursu, będą mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z zakresu prawidłowej konstrukcji biznesplanów oraz innych zagadnień związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym m.in. szkoleniach z prowadzenia skutecznego marketingu w firmie czy efektywnego pozyskiwania klientów w internecie.

Pula nagród w konkursie wynosi 100 tys. zł.

Organizowany nieprzerwanie od 2003 r. konkurs „Gdyński Biznesplan” ma na celu promocję przedsiębiorczości oraz wsparcie osób, które chcą założyć własną działalność gospodarczą, ale nie mają jeszcze odpowiednich środków finansowych czy wiedzy i doświadczenia.

Organizatorem konkursu jest Miasto Gdynia, a parterami Gdyńskiego Biznesplanu są PKO Bank Polski i Radmor. Konkurs wspierają trójmiejskie firmy, instytucje z otoczenia biznesu i uczelnie.

Więcej o konkursie

251 wyświetleń