Rocznicowy koncert Akademickiego Chóru PG - zmiana daty | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-01-11

Rocznicowy koncert Akademickiego Chóru PG - zmiana daty

Granatowa grafika z czerwonym napisem Koncert
Informujemy, że specjalny koncert Akademickiego Chóru PG, inaugurujący jubileuszowy rok Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, został przełożony z dnia 28 stycznia na dzień 10 marca 2022.

Koncert rozpocznie się 10 marca, w czwartek, o godzinie 18.00 w holu przed Aulą w Gmachu Głównym (II piętro).

Program koncertu:

Część oficjalna

Wystąpienie prof. Jacka Stefańskiego, dziekana WETI

Część I. Koncert Akademickiego Chóru Politechniki Gdańskiej

1. Jelena Junek, „Bogorodice Diewo”
  2. Vytautas Myskinis, „O salutris Hostia”
  3. Giovanni Pierluigi da Palestrina, „Sicut Cervus”
  4. John August Pamintuan, „De profundis”
  5. Bengt Ollen, „Trilo”

Przerwa

Część II. Wykonawcy: Anna Fabrello – sopran, Orkiestra Kameralna BalticAlians, Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej

1. John Rutter, „Magnificat”

Koncert będzie transmitowany na żywo na politechnicznym kanale YouTube.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona ze względu na pojemność sal oraz spełnienie obowiązujących przepisów.
Wejście na koncert tylko za okazaniem bezpłatnych biletów otrzymanych w wyniku dokonania rezerwacji.
Bilet można wydrukować lub okazać na ekranie urządzenia mobilnego.

Uwaga:

Koncert będzie zorganizowany zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi, w szczególności na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
Wszystkie osoby przebywające na terenie Politechniki Gdańskiej zobowiązanie są zakrywać maseczką usta i nos.
Zalecamy, aby uczestnicy koncertu posiadający ważny Unijny Certyfikat COVID (UCC) miały go przy sobie celem ewentualnego okazania. Uczestnicy koncertu są zobowiązani do stosowania się do zaleceń organizatora dotyczących zasad bezpieczeństwa obowiązujących w dniu koncertu.

Bilety na koncert