Trwa rekrutacja na studia II stopnia | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-01-12

Trwa rekrutacja na studia II stopnia

Uczniowie w sali przy biurkach
Rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia rozpoczęła się 11 stycznia. Na chętnych czeka prawie 3000 miejsc na 39 kierunkach.

Na studiach stacjonarnych II stopnia Politechnika Gdańska przygotowała niemal 2700 miejsc na 39 kierunkach. Chętni do studiowania w trybie niestacjonarnym mają do dyspozycji 150 miejsc na 3 kierunkach. Do wyboru kandydaci mają również 10 kierunków prowadzonych w języku angielskim.

Najwięcej miejsc oferują Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska oraz Wydział Chemiczny. Lista wszystkich kierunków na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia dostępna jest TUTAJ .

Rekrutacja będzie prowadzona za pośrednictwem systemu eRekrutacja i będzie trwała od 11 stycznia do 7 lutego 2022 r. Trzy dni po zakończeniu elektronicznej rejestracji zostaną opublikowane listy wstępnie przyjętych. Kandydaci, którzy potwierdzą swoje dane osobowe poprzez profil zaufany cały proces rekrutacyjny mogą przejść bez konieczności osobistego stawiana się na uczelni.

Zobacz szczegółowy harmonogram rekrutacji

Weź udział w rekrutacji

242 wyświetleń