Trwają Inżynierskie Targi Pracy | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-02-21

Trwają Inżynierskie Targi Pracy

Targi pracy
W dniach 2–3 marca na dziedzińcach Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej odbywa się XIII edycja Inżynierskich Targów Pracy. Podczas wydarzenia studenci mają okazję porozmawiać z przedstawicielami firm z wielu branż, zatrudniających inżynierów, a także poznać ich oferty staży.

Na targach swoje stoiska mają wystawcy m.in z branż: budowlanej, IT, bankowej i finansowej, chemicznej, elektronicznej, energetycznej, przemysłowej i transportowej.

Podczas tegorocznych targów tradycyjnie odbywają się także bezpłatne warsztaty oraz plebiscyt, w którym odwiedzający targi wybiorą najlepszych wystawców.

Ponadto studenci mają możliwość konsultacji swojego CV z Biurem Karier oraz zespołem Rocket Jobs. Odbywają się również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Wydarzenie organizowane jest  przez Stowarzyszenie Studentów BEST.