Konkurs Santander Universidades dla studentów realizujących projekty badawcze | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-03-22

Konkurs Santander Universidades dla studentów realizujących projekty badawcze

grafika ze zdjęciem przedstawiającym troje uśmiechniętych studentów i logotypami PG oraz Santander Universidades
Spędzasz długie godziny nad stworzeniem czegoś przełomowego, a może już możesz się pochwalić wynalazkiem, który właśnie prezentowałeś na konferencji naukowej? Zgłoś się do udziału w konkursie Santander Universidades dla studentek i studentów Politechniki Gdańskiej, którzy angażują się w działalność naukowo-badawczą na uczelni i wygraj jedną z nagród w wysokości 1750 zł.

Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie statusu studenta Politechniki Gdańskiej (I lub II stopnia, zarówno stacjonarnych, jak i niestacjonarnych) oraz udział w projekcie naukowym, badawczym lub wdrożeniowym podczas studiów.

Podczas rozpatrywania wniosków pod uwagę brane będą m.in. autorstwo lub współautorstwo publikacji naukowych będących efektem realizowanego projektu (z uwzględnieniem punktacji czasopisma, w którym praca została opublikowana); prezentacja postępów i rezultatów prowadzonych w projekcie badań podczas konferencji naukowych (m.in. wystąpienia konferencyjne, prezentacje posterów); uzyskane patenty czy innowacyjność badań i zaimplementowanie ich wyników.

20 laureatów wyłonionych przez Kapitułę Konkursową powołaną przez rektora PG otrzyma nagrody w wysokości 1750 zł.

Nabór trwa do 20 kwietnia. Złożenie wniosku odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

Więcej informacji, formularz rejestracyjny i regulamin konkursu