Rowerem na uczelnię – już dzisiaj dołącz do naszej kampanii | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-04-27

Rowerem na uczelnię – już dzisiaj dołącz do naszej kampanii

Kobieta na różowym rowerze przed Gmachem Głównym
Kampania „Rowerem na uczelnię” skierowana jest nie tylko do aktywnych rowerzystów, ale wszystkich, którym na sercu leży troska o środowisko i mają ochotę zmienić swoje nawyki  transportowe. Uczestnicząc w naszej akcji, którą organizujemy wspólnie z Uniwersytetem Gdańskim, można wiele zyskać: kondycję, energię i oczywiście atrakcyjne upominki. Zapraszamy wszystkich pracowników uczelni do rejestracji.

Pracownicy PG, którzy w okresie 4 maja - 30 września przejadą z lub do pracy: 50 razy – otrzymają pamiątkowy komin, przy 100 podróżach otrzymają praktyczną saszetkę biodrową, zaś ci, którzy wykonają 200 i więcej podróży otrzymają narzędziownik pozwalający na naprawę roweru. Dodatkowo na trzech najwytrwalszych uczestników czekać będą nagrody w postaci kart podarunkowych.

Jak działa rejestracja? Wystarczy wejść na stronę https://rowery.pg.edu.pl/ i w formularzu rejestracyjnym podać:

  • miejsce zamieszkania
  • szacowaną odległość dom-praca
  • środek transportu (do wyboru: rower, hulajnoga, rower elektryczny, hulajnoga elektryczna)
  • czy realizowany jest przejazd łączony z innym środkiem transportu (pociąg, autobus, tramwaj).

Uczestnicy mają za zadanie rejestrowanie swoich podróży rowerem lub hulajnogą na stronie internetowej kampanii w ciągu dwóch dni od dnia dojazdu do/z pracy. Jeśli ktoś nie jest w stanie przejechać całego dystansu dom-praca, nie ma problemu: może część podróży odbyć przy pomocy transportu publicznego lub wybrać rower/hulajnogę elektryczną. Takie podróże także się w tej kampanii liczą.

Kampania będzie trwać od 4 maja do 30 września 2022 r.

Masz pytania? Napisz do nas: rowery@pg.edu.pl

536 wyświetleń