Zapraszamy na Targoiowisko | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-04-08

Zapraszamy na Targoiowisko

targoiowisko
13 kwietnia Biuro Karier PG oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa zapraszają na Targoiowisko – Wydziałowe Targi Pracy.

Biuro Karier PG oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa zapraszają na Targoiowisko – Wydziałowe Targi Pracy, które odbędą się 13 kwietnia, w godz. 10:00-15:00, w budynku Instytutu Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.
Podczas targów przedstawiciele firm przedstawią oferty pracy, praktyk i staży.

Głównym celem targów jest stworzenie przestrzeni do bezpośredniego kontaktu studentów i absolwentów PG z pracodawcami. Rozmowy z przedstawicielami firm pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników. Uczestnictwo w targach może być również ważnym krokiem w poznaniu swojej ścieżki kariery i możliwości rozwoju w danej branży. W trakcie TARGOIOWISKA będzie również  okazja do konsultacji z doradcą zawodowym oraz doradcą ds. przedsiębiorczości Biura Karier.

W tym roku na Wydziale WIMiO zaprezentują się następujące firmy:

Crist S.A.

Botatechnik Sp. z o.o.

Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o.

ENAMOR Sp. z o.o.

Ferchau Poland Sp. z o.o.

Galeon Yachts

Kongsberg Maritime CM Sp z o.o.

MacGregor  Poland Sp. z o.o.

Model Art.

Ostróda Yacht Sp. z o.o.

P.P.U. Nava Sp. z o.o.

PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.

Polski Rejestr Statków S.A.

Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o.

RINA Poland Sp. z o.o.

STAL-REM SA

Stocznia Jachtowa Delphia Sp. z o.o.

Dodatkowo, podczas targów gościć będziemy Fundację Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami Integralia. Będą z nami również członkowie Koła Naukowego Korab i zespół studentów konstruktorów z PGRacing Team.

W godz. 11:00 - 14:00, w Audytorium im. prof.  H. Sipowicza, odbędą się krótkie prezentacje firm obecnych na targach.

Osoby zainteresowane wsparciem doradcy zawodowego Biura Karier, chcące skonsultować swoje cv, zapraszamy na warsztaty online „Jak napisać CV – praktyczne wskazówki”, które odbędą się 7 kwietnia, o godz. 13:00. Zapisy przez platformę Career Center https://politechnika-gdanska.jobteaser.com/pl/users/sign_in