Kilka tysięcy miejsc na bezpłatne kursy w ramach Stypendiów Santander | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-05-27

Kilka tysięcy miejsc na bezpłatne kursy w ramach Stypendiów Santander

Grafika Stypendia Santander
Trwają nabory na nowe Stypendia Santander przygotowane przy współpracy z polskimi oraz zagranicznymi uczelniami. Na bezpłatne kursy o pięciu różnych tematykach przygotowano ponad 3 tys. miejsc. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a uczestnicy nie muszą być klientami banku.

Nowe Stypendia Santander oferują kursy z zakresu języka angielskiego, podstaw zarządzania projektami, podstaw inwestowania na giełdzie, umiejętności menadżerskich oraz zrównoważonego rozwoju. Program skierowany jest dla wszystkich zainteresowanych, którzy ukończyli 18 lat.

Dlaczego warto wziąć udział w poszczególnych kursach? Już wyjaśniamy.

•  Stypendium Językowe Santander |Angielski i IELTS z British Council

W trakcie kursu 1 000 uczestników otrzyma dostęp do interaktywnej platformy e-learningowej British Council i będą mogli zrealizować kurs języka angielskiego na wybranym poziomie, od A1 do C1. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w końcowym etapie wybrani kursanci uzyskają dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS, przygotowujących do zdania testu IELTS oraz 100% dofinansowania opłaty egzaminu.

Aplikuj do 19 czerwca br.

• Stypendium Rozwojowe Santander |Podstawy Zarządzania Projektami WZ UŁ &IPMA

Program dostarcza podstawowej wiedzy na temat zarządzania projektami, które są istotną częścią efektywnego funkcjonowania wielu firm i organizacji. W ofercie kursu jest 13 godzin zajęć online z wykładowcami International Project Management Associaction Polska, które realizowane będą w 4 grupach 25-osobowych. Oprócz dostarczonej wiedzy kursanci otrzymają certyfikat, będący potwierdzeniem udziału w programie.

Aplikuj do 12 czerwca br.

• Stypendium Rozwojowe Santander|Podstawy inwestowania na giełdzie SGH & GPW

Bezpłatny kurs przeznaczony dla przyszłych i początkujących inwestorów obejmuje 14 godzin wykładów online, prowadzonych przez wykładowców z Fundacji GPW. Zagadnienia będą dotyczyć funkcjonowania na rynku kapitałowym i giełdzie, zasadach inwestowania, analiz spółek, sposobów oceny ryzyka i psychologii inwestowania. Dodatkowo, uczestnicy otrzymają materiały edukacyjne w postaci cyfrowych prezentacji. Zajęcia będą realizowanie w czterech grupach, po 45-50 osób każda. Na koniec, wydawany będzie certyfikat ukończenia kursu przez Szkołę Główną Handlowąw Warszawie oraz Giełdę Papierów Wartościowych.

Aplikuj do 19 czerwca br.

• Stypendium Rozwojowe Santander|MBA Essentials – LSE

Jest to internetowy program MBA prowadzony przez Londom School of Economics w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Zagadnienia będą poruszać kwestie związane ze środowiskiem strategicznym oraz narzędziami finansowymi. Kurs składa się 10 modułów online. W trakcie trwania programu tutorzy LSE będą wspierać kursantów w zadaniach, a tym, którzy zrealizują 95% wymaganych działań zapewniony jest certyfikat LSE.

Aplikuj do 30 czerwca br.

• Stypendium Santander Sustainability|Skills for the Green Transition – Cambridge Judge Businnes School

Utrata bioróżnorodności, wylesienie, odnawialne źródła energii, gospodarka o obiegu zamkniętym – tylko wybrane tematy, które będą poruszane w trakcie kursu. Program będzie dostępny w trzech językach (hiszpańskim, angielskim, portugalskim) i będzie obejmował sesje synchroniczne oraz wsparcie opiekuna podczas sześciu tygodni kursu. Dużym atutem zajęć będzie interaktywność, poprzez którą uczestnicy będą mogli zaangażować się we wszystkie omawiane treści. Po ukończeniu kursu studenci otrzymają certyfikat Cambrindge Judge Business School.

Aplikuj do 9 czerwca br.

Solidarni z Ukrainą

W ramach wsparcia dla osób z Ukrainy od 20 kwietnia prowadzony jest otwarty kurs (nie są prowadzone zapisy) języka polskiego online. Kurs nie posiada limitu miejsc. Prowadzony jest na poziomie podstawowym, przez lektorkę w języku ukraińskim i transmitowany na żywo na fanpage’u Santander Universidades Polska na Facebooku. Na zajęciach poruszane są tematy przydatne w życiu codziennym i zawodowym.