Konferencja „Dzień Jakości FarU” | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-06-03

Konferencja „Dzień Jakości FarU”

grafika w niebieskim i pomarańczowym kolorze
Po raz pierwszy, w auli budynku Hydromechaniki przedstawiciele trzech gdańskich uczelni – Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego – spotkają się, by razem debatować nad jakością kształcenia. Prelegenci omówią dobre praktyki uczelni FarU oraz przedstawią ideę związku wraz z dotychczasowymi osiągnięciami wspólnej współpracy.

Konferencja „Dzień Jakości FarU”, zaplanowana na 9 czerwca br., rozpoczyna cykl wydarzeń – dla wzmocnienia potencjału dydaktycznego uczelni partnerskich – organizowanych naprzemiennie przez PG, UG i GUMed. Pierwsze spotkanie odbędzie się w murach Politechniki Gdańskiej w auli w budynku Hydromechaniki w godzinach 8:45-14:45.

W czasie konferencji prelegenci przybliżą dobre praktyki uczelni FarU dotyczące wdrażania innowacji dydaktycznych oraz społecznej odpowiedzialności uczelni. Nadarzy się również możliwość, by zapoznać się z ideą Związku Uczelni Fahrenheita oraz osiągnięciami zespołów FarU pracujących w obrębie jakości kształcenia, tj. kształcenia na studiach, Szkoły Doktorskiej FarU i wspólnego Welcome Center.

Program

„Dzień Jakości FarU” jest orgaznizowany w ramach projektu "Wspieranie procesów konsolidacji uczelni”. Realizacja wspólnych konferencji i seminariów dydaktycznych to jedna z rekomendacji zespołu ds. uwspólnienia zarządzania kształceniem i platformami nauczania na odległość.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o rejestrację elektroniczną, która będzie otwarta do środy 8 czerwca do godz. 15.00.

Rejestracja

Serdecznie zapraszamy do udziału!

W razie pytań prosimy o kontakt: office@faru.edu.pl.

Więcej informacji znaleźć można na stronie konferencji.

224 wyświetleń