Wykład architekta Miasta Gdańska o urbanistycznych aspektach kształtowania przestrzeni publicznej | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-06-15

Wykład architekta Miasta Gdańska o urbanistycznych aspektach kształtowania przestrzeni publicznej

Granatowa grafika
Wykład w ramach cyklu „Przestrzeń publiczna. Jest miejsce na Twój głos” wygłosi prof. dr hab. inż. arch. Piotr Lorens – kierownik Katedry Urbanistyki i Planowania Regionalnego na Wydziale Architektury PG, architekt Miasta Gdańska.

Transmisja online 

Trzy spotkania w trzy miesiące organizowane przez Uczelnie Fahrenheita pod wspólnym hasłem „Przestrzeń publiczna. Jest miejsce na Twój głos” to  cykl dyskusji dotyczących roli i znaczenia miejsc powszechnie dostępnych w różnych aspektach. Wykłady ekspertów GUMed, PG i UG są zorganizowane wspólnie z Samorządem Województwa Pomorskiego, wpisując się w strategiczne przedsięwzięcie pod nazwą Pomorskie Laboratorium Przestrzeni Publicznej. 

Spotkania odbywahą się w formule hybrydowej, w siedzibie uczelni oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Transmisja każdego wykładu jest dostępna na kanale YouTube Związku oraz Facebooku FarU.

Wykład prof. Piotra Lorensa odbędzie się 23 czerwca o godzinie 14.00 w Audytorium budynku Hydromechaniki (budynek nr 11 na mapie kampusu), sala na pierwszym piętrze nad Welcome Office. 

Więcej informacji o cyklu 

121 wyświetleń