Konferencja analizy kryminalnej – zostań prelegentem lub uczestnikiem | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-08-16

Konferencja analizy kryminalnej – zostań prelegentem lub uczestnikiem

grafika konferencji
Centralne Biuro Antykorupcyjne zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji Analizy Kryminalnej i Strategicznej, która odbędzie się w dniach 26-28 października w Warszawie (oraz on-line). Konferencja to spotkanie służb, nauki i niezależnych ekspertów, a także okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze analizy.

Konferencja jest skierowana do przedstawicieli służb, środowiska naukowego i niezależnych ekspertów. Potwierdzeniem uczestnictwa jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie www.leaf2022.com. Rejestracja jest obowiązkowa zarówno dla uczestników stacjonarnych (liczba miejsc ograniczona), jak i online.

Kandydaci na prelegentów są zobowiązani do załączenia w formularzu rejestracyjnym abstraktu planowanego wystąpienia, które powinno trwać do 30 minut. Forma prezentacji dowolna (wykład lub prezentacja multimedialna). Wyboru prelegentów dokona Komitet Merytoryczny, w skład którego wchodzą przedstawiciele CBA oraz służb i instytucji partnerskich. Zgłoszenia kandydatów na prelegentów podlegać będą ocenie w kontekście tematyki i grupy docelowej konferencji. Zgłaszać można się do 23 września 2022 r.

Swoją obecność podczas konferencji zadeklarowali m.in. analitycy wywiadu amerykańskiego i europejskiego, niezależni eksperci z obszaru OSINT, przedstawiciele polskich służb i wojska oraz zagranicznego i polskiego środowiska naukowego.

Konferencja jest finansowana ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Więcej informacji

172 wyświetleń