30-lecie Wydziału Zarządzania i Ekonomii – koncert inaugurujący obchody | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-10-05

30-lecie Wydziału Zarządzania i Ekonomii – koncert inaugurujący obchody

Otoczony zielenią budynek Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG
Fot. materiały WZiE
Obecny rok akademicki jest szczególny dla Wydziału Zarządzania i Ekonomii. Jednostka obchodzi bowiem swoje 30-lecie powstania. Z tej okazji 13 października o godzinie 17:00 w Auli Gmachu Głównego odbędzie się koncert inaugurujący obchody jubileuszu tego wydziału.

Obchodom jubileuszu 30-lecia powstania Wydziału Zarządzania i Ekonomii towarzyszyć będą liczne wydarzenia, zarówno naukowe, jak i kulturalne oraz te przeznaczone dla społeczności akademickiej i przyjaciół uczelni. Pierwsze z nich zaplanowano na czwartek, 13 października o godzinie 17:00, gdy odbędzie się koncert inaugurujący obchody jubileuszu.

W Auli Gmachu Głównego PG wystąpi Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej w towarzystwie Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia

Koncert jest wydarzeniem, które inauguruje obchody jubileuszu Wydziału. Jeszcze w tym roku odbędzie się zjazd absolwentów oraz wielki test wiedzy o klimacie.

Szczegółowy harmonogram wydarzeń