Finał kampanii „Rowerem na Uczelnię” | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-10-06

Finał kampanii „Rowerem na Uczelnię”

Dwie osoby jadące na rowerach
Fot. materiały PG
Za nami cztery miesiące kampanii „Rowerem na Uczelnię”. Ponad 250 pracowników Politechniki Gdańskiej przyłączyło się do akcji i codziennie dojeżdżało do pracy rowerem lub hulajnogą, zmniejszając tym samym ruch samochodowy w okolicach naszego kampusu, a co za tym idzie – ilość emisji spalin i CO2 do atmosfery.

Kampania „Rowerem na Uczelnię” to wspólna inicjatywa, którą wspólnie – w ramach Związku Uczelni Fahrenheita – realizowały Politechnika Gdańska i Uniwersytet Gdański.

Wszystkim uczestnikom rowerowej akcji serdecznie dziękujemy i gratulujemy wytrwałości w dojazdach ekologicznymi środkami transportu. Do samego końca rywalizacja była bardzo wyrównana. W ścisłej czołówce znalazło się wielu pracowników. Kto z nich okaże się zwycięzcą?

O tym przekonamy się 21 października o godzinie 14:00 podczas finału kampanii, który odbędzie się w Audytorium Centrum Nanotechnologii B. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich uczestników akcji „Rowerem na Uczelnię”.

Zwycięzcom nagrody wręczy prorektor ds. organizacji i rozwoju prof. dr hab. inż. Dariusz Mikielewicz. Na uczestników wydarzenia czekają także nagrody niespodzianki.

Przyjdź, poznaj społeczność rowerową PG i zdobądź kolejny upominek!