Oceń swojego nauczyciela i wypełnij ankietę – tylko do 14 października | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-10-13

Oceń swojego nauczyciela i wypełnij ankietę – tylko do 14 października

ankieta
Tylko do piątku 14 października włącznie studenci mogą wypełnić ankiety oceny nauczycieli akademickich. Wyniki ankiet studenckich są brane pod uwagę w okresowej ocenie nauczyciela akademickiego, jeżeli zwrotność ankiety przekroczyła 20%.

Liderem w wypełnianiu ankiet są studenci Wydziału Chemicznego. Ponad połowa z nich oceniła już swoich wykładowców. Na drugim miejscu, z niemal 30-procentowym udziałem plasuje się Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej.

Powyżej progu 20 proc. są również Wydział Elektrotechniki i Automatyki, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska. Dołączył też już do nich Wydział Architektury. Natomiast Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki oraz Wydział Zarządzania i Ekonomii nie osiągnęły jeszcze progu 20 proc. Zachęcamy wszystkich studentów do wypełnienia ankiety w systemie Moja PG. To zajmuje tylko kilka minut, a jest ważną składową oceny pracy nauczycieli.

Stan wypełnienia ankiet na 14.10 godz. 11.30 (aktualizowany):

Wydział Architektury – 28,98%

Wydział Chemiczny  59,78%