Konferencja „Biznes i uczelnia w dążeniu do jakości” | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-11-14

Konferencja „Biznes i uczelnia w dążeniu do jakości”

Na niebieskim tle informacje dotyczące konferencji
Katedra Inżynierii Zarządzania i Jakości WZiE, firma Flex oraz Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia zapraszają na konferencję „Biznes i uczelnia w dążeniu do jakości – Edukacja dla doskonalenia jakości Edu4QI”. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek, 17 listopada, na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Celem spotkania jest wymiana poglądów oraz określenie kierunków współpracy biznesu i uczelni w ramach działań na rzecz jakości. Organizatorzy chcą określić, jakie są potrzeby przedsiębiorstw z naszego regionu w zakresie przygotowania specjalistów ds. jakości oraz wyznaczyć kierunki przyszłych działań.

Konferencja odbędzie się w czwartek, 17 listopada w godzinach od 9:30 od 15:30 w auli 107, na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej przy ul. Traugutta 79.

W programie wydarzenia znalazły się prezentacje związane z poprawą jakości czy zarządzaniem nią. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną również informacje na temat modułowych podyplomowych programów kształcenia dot. współczesnych koncepcji doskonalenia jakości. Koncepcja ta jest opracowywana w projekcie Edu4QI - EOG/21/K4/W/0030 współfinasowanym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG 2014-2021. O szczegółach opowiedzą naukowcy z Politechniki Gdańskiej oraz goście z norweskiego Uniwersytetu w Stavanger.

Po prezentacji zaplanowano debatę „Kierunki współpracy biznesu i uczelni w zakresie doskonalenia jakości”, mającą na celu wymianę poglądów dotyczących Projektu Edu4QI. Udział w niej wezmą:

  • Magdalena Olczyk, prodziekan ds. współpracy i rozwoju, Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej
  • Ewa Marjańska, Edu4QI, Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej
  • Karolina Lipińska, dyrektor Departamentu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego
  • Stanisław Motylski, dyrektor generalny Flex w Tczewie
  • Jarosław Parzuchowski, prezes klastra Interizon
  • Dominik Ziętkowski, dyrektor firmy Qiagen
  • Michał Boszke, student kierunku „Zarządzanie Inżynierskie” na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Udział w konferencji jest bezpłatny. Obowiązują jednak wcześniejsze zapisy. Zarejestrować się można do 15 listopada 2022 r. do godz. 16:00.

Konferencja „Biznes i uczelnia w dążeniu do jakości” - rejestracja

Podczas spotkania wykonywane będą pamiątkowe zdjęcia. Rejestracja na konferencję jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku.

78 wyświetleń