Razem z UCK otwieramy punkt pobrań COVID-19 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-11-02

Razem z UCK otwieramy punkt pobrań COVID-19

Grafika na niebieskim tle
Chcesz zrobić test w kierunku COVID-19? Wykonasz go bezpłatnie na Politechnice Gdańskiej. Od 3 listopada w każdy czwartek w budynku Hydromechaniki (nr 11) będzie czynny punkt pobrań COVID-19.

Punkt pobrań COVID-19 na terenie naszej uczelni to efekt współpracy PG z Uniwersyteckim Centrum Klinicznym.

Począwszy od 3 listopada w każdy czwartek (do odwołania), w budynku Hydromechaniki będzie można wykonać test na COVID-19. Punkt pobrań czynny będzie w godzinach od 8:00 do 14:00 w pomieszczeniu B.0.06 – wejście od strony budynku Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.

Badanie jest bezpłatne i wykonać może je każdy – student, pracownik, a także osoba niezwiązana z uczelnią. Testy przeprowadzane będą metodą PCR. Wynik badania uzyskuje się do godziny 15:00 kolejnego dnia. Istnieje możliwość otrzymania zaświadczenia o wyniku testu w języku polskim lub angielskim.