Świąteczna oferta w sklepie PG – zapraszamy do 22 grudnia | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-12-12

Świąteczna oferta w sklepie PG – zapraszamy do 22 grudnia

Prezenty
Autorskie kalendarze PG w wersji książkowej i na ścianę na rok 2023 są już dostępne w sklepie stacjonarnym PG oraz w sklepie internetowym. Zapraszamy również na zakupy gadżetów z oferty świątecznej.

Politechniczne kalendarze na rok 2023 dostępne są w następujących formatach:

Na prezent polecają się ręczniki w politechnicznych barwach z wizerunkiem Gmachu Głównego, kultowe bluzy-kangurki dla dorosłych i dzieci czy oryginalne filiżanki. Kupić można również galaretki „Jantarki” o smaku aroniowym w czekoladzie, wyprodukowane według innowacyjnej receptury opracowanej przy współpracy naukowców Wydziału Chemicznego PG oraz technologów ZPC Bałtyk. Kartonik ozdobiony jest autorską grafiką. A na choince piękne wyglądać będą ręcznie malowane bombki autorstwa Magdy Benedy oraz granatowe i czerwone bombki z logo PG.

Na zakupy do sklepu stacjonarnego i internetowego zapraszamy do 22 grudnia. Sklep stacjonarny jest otwarty w dni powszednie w godz. 9.00-15.00, wyjątkowo w czwartek, 22 grudnia tylko do godz. 11.00. Zapraszamy ponownie od 9 stycznia 2023 r.

Zakupy online