Politechnika Gdańska w mediach | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-02-20

Politechnika Gdańska w mediach

grafika PG  w mediach
Według danych z monitoringu mediów w dniach 13-19 lutego w mediach ukazało się w sumie 1060 wzmianek na temat Politechniki Gdańskiej, w tym 750 na portalach, w prasie, radiu i telewizji.

Wprost.pl

Ukraińcy na polskim rynku pracy. Wyniki badań przeprowadzonych przez Wydział Zarządzania i Ekonomii we współpracy z Gremi Personal.

Gazeta.pl

System Głuptak z PG na nowym niszczycielu min ORP Mewa.

Forum Akademickie

Przedstawiciele kilkuset uczelni z całej Europy przyjadą na Politechnikę Gdańską.

Gov.pl

Dzień Nauki Polskiej Minister Edukacji i Nauki wręczył nagrody wybitnym uczonym. Wśród laureatów za znaczące osiągnięcia w działalności wdrożeniowej oraz za całokształt dorobku znaleźli się naukowcy z PG.

Dzień dobry TVN

Adam Kulesza, twórca efektów wizualnych w największych światowych produkcjach filmowych i serialowych, który pracuje ze zdobywcami Oscara, wspomina studia na Politechnice Gdańskiej.