Spotkanie z podróżnikiem Markiem Kamińskim na Politechnice Gdańskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-02-14

Spotkanie z podróżnikiem Markiem Kamińskim na Politechnice Gdańskiej

3 kółka z twarzami
Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska zaprasza na wyjątkowe spotkanie z podróżnikiem Markiem Kamińskim. To będzie solidna dawka inspiracji i narzędzi do tego, żeby zacząć działać i nie odkładać wszystkiego na później

Po spotkaniu z Markiem Kamińskim zapraszamy na panel dyskusyjny "Kształtowanie nawyków myślenia i działania w osiąganiu celów", w którym wezmą udział prof. Joanna Żukowska, dziekan WILiŚ, ultramaratończyk i triathlonista Marek Wikiera oraz Marek Kamiński.

Dziedziniec Fahrenheita, 23 lutego (czwartek), godz. 11!

Spotkanie zaplanowane jest na ok. 2 godziny.

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu wydarzeń towarzyszących konkursowi WILiŚ Adventure. Studencie WILiŚ! Zdobądź 5000 euro i pojedź na wyprawę życia! Zgłoszenia przyjmujemy od 21 lutego do 7 marca.

Partnerem konkursu i wydarzenia jest Fundacja Marka Kamińskiego.