Aplikuj o Nagrodę Santander dla studentów i doktorantów PG | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-21

Aplikuj o Nagrodę Santander dla studentów i doktorantów PG

student i studentka
Dzięki współpracy Politechniki Gdańskiej z Santander Universidades rozpoczął się nabór na kolejną edycję Nagrody Santander dla wyróżniających się studentów PG. Pierwszy raz do udziału w konkursie zaproszeni zostali również doktoranci Szkoły Doktorskiej oraz Szkoły Doktorskiej Wdrożeniowej PG.

W konkursie przewidziano łącznie 30 nagród po 2 tys. zł. Mogą się o nie ubiegać studenci i doktoranci, którzy:

  • mogą pochwalić się dobrą średnią ocen powyżej 3,5 (w przypadku studentów) lub wysoką liczbą cytowań swoich publikacji (w przypadku doktorantów)
  • posiadają osiągnięcia artystyczne lub sportowe
  • wykazują się działalnością społeczną.

Konkurs podzielony został na dwa etapy. Pierwszy etap konkursu, czyli przyjmowanie zgłoszeń, potrwa do 18 kwietnia i odbywa się za pośrednictwem platformy Santander Scholarships. Drugi etap potrwa od 20 kwietnia do 7 maja i będzie się wiązał z uzupełnieniem wniosku na platformie o zgłaszane osiągnięcia oraz załączeniem plików potwierdzających osiągnięcia.

Jak aplikować

  1. Zarejestruj się na platformie Santander Scholarships i aktywuj konto  na adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny (jeżeli posiadasz już konto na platformie nie musisz tego robić ponownie)
  2. Zaloguj się na platformie
  3. Na stronie programu wciśnij czerwony przycisk widoczny po prawej stronie  „Aplikuj” oraz uzupełnij i wyślij formularz  otrzymasz potwierdzenie mailowe  Formularz konkursowy

Więcej informacji można znaleźć na stronie Działu Spraw Studenckich.

Regulamin

Inne stypendia Santander

210 wyświetleń