Trwa pierwszy Science Speed Dating w Polsce | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-03-27

Trwa pierwszy Science Speed Dating w Polsce

grafika Pierwszy Science Speed Dating w Polsce
Science Speed Dating FarU to pierwsze takie wydarzenie organizowane przez środowisko akademickie w Polsce. Celem spotkań jest intensyfikacja międzyuczelnianych i interdyscyplinarnych tematów badawczych z trzech Uczelni – Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wydarzenie ma formę krótkich, tematycznych spotkań, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość nawiązania sieci kontaktów i wymiany swoich doświadczeń związanych z wnioskowaniem i realizowaniem konkursów grantowych. W programie zaplanowano wykłady zaproszonych gości oraz sesję Science Speed Dating’u, podczas której uczestnicy będą prowadzić 3 minutowe rozmowy.

Spotkania odbywają się w Auli Ocieszyńskiego na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w następujących terminach: 1719 kwietnia oraz 2931 maja. Rejestracja na wydarzenie odbywa się w danym dniu od 9.30, spotkania rozpoczynają się o godz. 10.00

Podczas dwóch edycji wydarzenia zaplanowano następujące obszary tematyczne:

• 17.04 Zrównoważony rozwój i gospodarka w obiegu zamkniętym (Uniwersytet Gdański)
  • 18.04 Technologie IT i inżynieria materiałowa (Politechnika Gdańska)
  • 19.04 Zdrowie Publiczne (Gdański Uniwersytet Medyczny)
  • 29.05 Nowe terapie, leki, technologie medyczne (Gdański Uniwersytet Medyczny)
  • 30.05 Środowisko, klimat (Uniwersytet Gdański)
  • 31.05 Energia (Politechnika Gdańska)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Formularz zapisów

Szczegółowy program wydarzenia będzie dostępny wkrótce.

Zapraszamy do kontaktu:

Politechnika Gdańska: mgr inż. Beata Toma beatoma@pg.edu.pl