Politechnika Gdańska w mediach | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-27

Politechnika Gdańska w mediach

Grafika PG w mediach
Według danych z monitoringu mediów w dniach 20-26 marca w mediach ukazało się w sumie 607 wzmianek na temat Politechniki Gdańskiej, w tym 321 w prasie, telewizji, radiu i na portalach.

Poniżej kilka najciekawszych publikacji, jakie w minionym tygodniu ukazały się w lokalnych i ogólnopolskich mediach.

Nauka w Polsce

Reprezentanci Politechniki Gdańskiej znaleźli się wśród członków Akademii Wodorowej. O inicjatywie PKN Orlen pisze portal Nauka w Polsce.

Więcej

Gazeta Wyborcza Trójmiasto

Po raz 18. wręczono Pomorskie Sztormy – nagrodę Gazety Wyborczej Trójmiasto i marszałka województwa pomorskiego dla osób i instytucji przyczyniających się do rozwoju regionu. Kapituła konkursowa przyznała Uczelniom Fahrenheita nagrodę specjalną - Medal Karty Trójmiasta za współpracę i podejmowane działania na rzecz jak najlepszego wykorzystania potencjału trzech uczelni członkowskich.  

Więcej

Radio Gdańsk

W miniony wtorek – 21 marca – odbyły się Ogólnopolskie Dni Otwarte na Politechnice Gdańskiej. Na terenie kampusu PG swoją ofertę zaprezentowały się wydziały, jednostki uczelni i koła naukowe. Wydarzenie zrelacjonowało Radio Gdańsk.

Więcej

Focus On Business

Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej i Gremi Personal przeprowadziły badanie dotyczące migracji zarobkowej Ukraińców. Porównane zostały sytuacja przed i po inwazji Rosji na Ukrainę.

Więcej

91 wyświetleń