Politechnika Superbohaterów – zostań honorowym dawcą krwi | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-03-17

Politechnika Superbohaterów – zostań honorowym dawcą krwi

grafika  Politechnika Superbohaterów - akcja poboru krwi
Na Politechnice Gdańskiej 21 marca odbędzie akcja poboru krwi „Politechnika Superbohaterów”. Akcję, która skierowana do studentów i pracowników, organizuje cyklicznie Klub Honorowych Dawców Krwi PCK im. doc. dr inż. Marianny Sankiewicz-Budzyńskiej przy Politechnice Gdańskiej.

Krew będzie można oddawać we wtorek, 21 marca w godz. 8.30-13.00 na poziomie 0 budynku Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki B (budynek nr 42 na mapie kampusu).

Akcja została objęta honorowym patronatem rektora Politechniki Gdańskiej oraz dziekana WETI.

Współorganizatorami akcji są: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG, Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku.