Zarządzanie przemysłem muzycznym. Otwarte spotkanie z Hirkiem Wroną | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-07

Zarządzanie przemysłem muzycznym. Otwarte spotkanie z Hirkiem Wroną

Hirek Wrona
Wykład pt. "Zarządzanie przemysłem muzycznym", a tak naprawdę muzyczne show z fragmentami klipów i ścieżek dźwiękowych, miksów muzycznych oraz historyjek zza kulis polskiego rynku muzycznego – to wszystko czeka na uczestników spotkania z Hirkiem Wroną, jednym z najpopularniejszych dziennikarzy muzycznych w Polsce, które 10 marca odbędzie się na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG.

Hirek Wrona jest przede wszystkim publicystą, producentem i reżyserem imprez muzycznych (czasem także ich prowadzącym), dziennikarzem z ogromnym doświadczeniem radiowym, telewizyjnym („Teleexpress”), prasowym i internetowym, a także DJ-em i DVJ-em (supportował m.in. Depeche Mode i Carlosa Santanę).

Był rzecznikiem prasowym wielu festiwali i koncertów, m.in.: Festiwalu Opolskiego, Sopockiego, Jazz Jamboree, czy koncertu Jean Michelle Jarre’a w Stoczni Gdańskiej. Specjalizuje się w takich gatunkach jak hip-hop, funk, soul, jazz i blues.

Wydarzenie odbędzie się w ramach obchodów 30-lecia wydziału i jest skierowane do studentów, doktorantów i pracowników PG.

Od 2021 r. prowadzi również zajęcia na studiach podyplomowych na kierunku Zarządzanie w kulturze (WZiE PG).

Miejsce i termin spotkania: 10 marca 2023 r., godz. 11:15, aula 007, budynek ZiE.

296 wyświetleń