„Dokąd zmierza zarządzanie” – otwarty wykład prof. Wojciecha Czakona | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-04-17

„Dokąd zmierza zarządzanie” – otwarty wykład prof. Wojciecha Czakona

Prof. Wojciech Czakon
Wydział Zarządzania i Ekonomii zaprasza na otwarty wykład prof. Wojciecha Czakona z Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbędzie się 20 kwietnia.

Prof. Wojciech Czakon  pełni funkcję kierownika Katedry Zarządzania Strategicznego na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2012 r. jest członkiem Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk, a od 2019 r. członkiem Rady Doskonałości Naukowej.

Podczas wykładu naukowiec podejmie się próby odpowiedzi na pytania

• Czy rola zarządzania w społeczeństwie zmienia się?
  • Czy rola menedżera w organizacji jest zagrożona?

Więcej informacji o prowadzącym: https://zie.pg.edu.pl/aktualnosci/2023-04/spotkanie-z-prof-wojciechem-czakonem-z-uj-20-kwietnia

Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia w Audytorium 107 WZiE, w godz. 13.15-14.45. Wstęp wolny