Igrzyska Politechniczne – turnieje i zmagania w ponad 30 konkurencjach | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-05-15

Igrzyska Politechniczne – turnieje i zmagania w ponad 30 konkurencjach

grafika igrzysk politechnicznych
Chcesz spróbować swoich sił w sportach nietypowych, zabawach z dzieciństwa i miło spędzić czas? Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej wraz z Centrum Sportu Akademickiego 17 maja zapraszają na Igrzyska Politechniczne.

W programie wydarzenia m.in. przeciąganie liny, mecz uno, skoki w workach, freesbe, badminton, rzut i kop do celu, kręgle, szachy, piłka ręczna w wodzie i wiele więcej.

Nie zabraknie także tradycyjnych turniejów drużynowych – piłki nożnej, koszykówki 3x3 siatkówki i siatkówki plażowej.

Wydarzenie odbędzie się 17 maja w godz. 9-19 na terenie Centrum Sportu Akademickiego PG. Udział jest bezpłatny dla wszystkich chętnych, jednak osoby, które chcą zdobywać punkty w różnych grach, dzięki zapisom otrzymają (na adres e-mail) numer identyfikacyjny, na który będą zapisywane punkty zebrane podczas poszczególnych gier.