eduSHARE. Superwykładowcy PG poszukiwani | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-06-16

eduSHARE. Superwykładowcy PG poszukiwani

kolorowe hasztagi
Centrum Nowoczesnej Edukacji zaprasza wszystkich studentów do udziału w programie EDUshare. To program doceniający wykładowców Politechniki Gdańskiej w ich działaniach dydaktycznych. Wybierzmy wspólnie superwykładowców PG.

eduSHARE to nowa inicjatywa Centrum Nowoczesnej Edukacji. Program został stworzony by docenić i wyróżnić najlepsze wykładowczynie i najlepszych wykładowców Politechniki Gdańskiej oraz promować najbardziej inspirujące praktyki w dydaktyce akademickiej.

eduSHARE opiera się na czterech filarach: życzliwości, dostrzeganiu, docenianiu i podziękowaniu – mówi prof. Joanna Mytnik, dyrektor CNE – To nie plebiscyt, tylko motywacyjny system doceniający nauczycieli akademickich, dający możliwość studentkom i studentom wyróżnienia tych wykładowców, którzy najciekawiej, najskuteczniej przekazują im wiedzę, inspirują i przyciągają. To także możliwość dzielenia się swoimi pomysłami, pokazywanie dobrych praktyk, które sprawdzają się w nauczaniu akademickim.

– Chcemy dzielić się z całą społecznością akademicką pomysłami na najbardziej motywujące i angażujące zajęcia prowadzone przez charyzmatycznych i inspirujących nauczycieli akademickich naszej uczelni – podkreśla dr Małgorzata Kostrzewska, liderka projektu. – Do ich wskazania niezbędne są nam opinie studentek i studentów PG, których gorąco zachęcam do aktywności. Wybierzmy superwykładowców PG!

Chcesz zgłosić swojego wykładowcę lub swoją wykładowczynię? Wypełnij formularz!

Zgłoś swojego superwykładowcę

Nazwiska laureatów zostaną ogłoszone podczas Święta Dydaktyki Akademickiej w październiku 2023 roku. Studenci, którzy oddadzą głos na laureata programu, również otrzymają zaproszenia na to Święto.