Sportowy Festyn Rodzinny przyciągnął dzieci i dorosłych | Politechnika Gdańska

Sportowy Festyn Rodzinny przyciągnął dzieci i dorosłych

Piknik
Fot. Agnieszka Głowacka/PG
Ponad 600 osób – pracowników i ich dzieci, uczestniczyło w pierwszym Sportowym Festynie Rodzinnym, zorganizowanym na terenie Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej.

Sporty rakietowe, koszykówka 3x3, piłka nożna, siatkówka plażowa, a także możliwość spróbowania swoich sił na ergometrze, runmageddonie i w bardzo wielu grach familijnych – taki wybór mieli młodsi i starsi uczestnicy pikniku. Dla mniejszych dzieci zorganizowana została  Strefa Malucha, w której nie zabrakło dmuchańców, torów przeszkód, baniek, zabaw sensorycznych oraz balonów, tatuaży oraz malowania buziek! Na zmęczonych czekała strefa relaksu, a także pyszne grillowe jedzenie w miłej, muzycznej oprawie.

Dziękujemy studentom sekcji akademickich PG oraz pracownikom Centrum HR i CSA za zaangażowanie w organizację pikniku.