PG w mediach. Wiecha na Centrum Ekoinnowacji, Baltic Windustry, badania drogowe | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-09-18

PG w mediach. Wiecha na Centrum Ekoinnowacji, Baltic Windustry, badania drogowe

grafika PG w mediach
Według danych z monitoringu mediów w dniach od 11 do 17 września w mediach tradycyjnych i społecznościowych ukazało się 805 wzmianek na temat Politechniki Gdańskiej, w tym 642 w prasie, telewizji, radiu i na portalach internetowych.

Forum Akademickie, Trojmiasto.pl i inne

Wiecha zawisła na powstającym Centrum Ekoinnowacji PG, które ma być jedną z najważniejszych placówek naukowych w Polsce zajmujących się rozwojem zielonych technologii i proekologicznych rozwiązań. Informacja nt. ukazała się m.in. w:

Forum Akademickie Trojmiasto.pl TVP3 Gdańsk Radio Gdańsk

Onet, RMF

Estakada w Olsztynie przeszła próbę obciążeniową, którą przygotowali eksperci z Politechniki Gdańskiej we współpracy z naukowcami Politechniki Śląskiej. Informacja nt. ukazała się m.in. w:

Onet RMF

TVP i inne

Eksperci branży offshore spotkali się na Politechnice Gdańskiej podczas konferencji Baltic Windustry. Informacja na ten temat ukazała się m.in. TVP3 Gdańsk, a także w:

Portalmorski.pl Gospodarkamorska.pl

Rzeczpospolita

Prof. Piotr Lorens urbanista, architekt miasta Gdańska, kierownik Katedry Urbanistyki i Planowania Regionalnego na Wydziale Architektury PG, członek Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN o koncepcji miasta 15-minutowego. Rozmowa z profesorem ukazała się w papierowym wydaniu dziennika „Rzeczpospolita” oraz na:

RP.pl

Forum-ekonomiczne.pl i inne

Algorytm strachu czy strach przed algorytmem? Prof. Jan Kreft z Wydziału Zarządzania i Ekonomii wziął udział w dyskusji nt. problemów nowych technologii podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu. Informacja na ten temat ukazała się m.in. na:

Forum-ekonomiczne.pl Gospodarka.sos.pl

75 wyświetleń