„Dzień Jakości FarU” 2023 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-10-17

„Dzień Jakości FarU” 2023

grafika Dnia Jakości FarU w biało-niebieskiej kolorystyce
Studencka ocena nauczyciela, tutoring i mentoring rówieśniczy oraz rola sztucznej inteligencji w procesie kształcenia – to tematy przewodnie kolejnego „Dnia Jakości FarU”, który już 19 października odbędzie się na Politechnice Gdańskiej.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 19 października w godz. 9.00-14.00 w sali konferencyjnej budynku Hydromechaniki PG [nr 11 na mapie kampusu].

Po raz drugi w murach PG spotkają się prelegenci trzech uczelni tworzących Uczelnie Fahrenheita, czyli Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Gdańskiego.

W czasie wydarzenia przybliżone zostaną tematy studenckiej oceny nauczyciela, tutoringu i mentoringu rówieśniczego oraz roli sztucznej inteligencji w procesie kształcenia. Szczegółowe informacje znajdują się w programie konferencji.

Rejestracja

Udział w konferencji jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o rejestrację elektroniczną, która będzie otwarta do środy, 18 października do godz. 15.00.

W razie pytań prosimy o kontakt z jednostką organizującą wydarzenie w imieniu FarU – Centrum Analiz Strategicznych PG: cas@pg.edu.pl