Zgłoś projekt do Nagrody Uczelni Fahrenheita | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-28

Zgłoś projekt do Nagrody Uczelni Fahrenheita

Na niebieskim tle grafika konkursowa oraz napis Nagroda i logotyp Uczelni Fahrenheita
Po raz kolejny Uczelnie Fahrenheita wyróżnią inicjatywy podjęte przez członków społeczności FarU. Wszystko w ramach Nagrody Uczelni Fahrenheita. Projekty zrealizowane w 2023 roku można zgłaszać do 31 stycznia 2024 roku.

Nagrodą Uczelni Fahrenheita mogą być wyróżnione innowacyjne działania realizowane indywidualnie lub zespołowo przez studentów, doktorantów bądź pracowników zarówno w sferze naukowej, dydaktycznej, organizacyjnej, jak i społecznej. Dla twórców najwyżej ocenionego projektu przewidziano nagrodę finansową w wysokości 15 tysięcy złotych, ufundowaną przez Zgromadzenie FarU.

Konkurs podzielono na trzy etapy. Pierwszym z nich jest nabór projektów, które powalczą o nagrodę.

Zgłoszenia mogą dokonać poszczególnych wydziałów Uczelni Fahrenheita, samorządy studentów i doktorantów uczelni zrzeszonych w FarU, a także zespoły co najmniej trzech osób z trzech Uczelni Fahrenheita, będący ich pracownikami, studentami lub doktorantami. Zgłoszenia nadsyłać można w terminie do 31 stycznia 2024 roku.

Następnie, w terminie 30 dni od zakończenia naboru, komisja konkursowa dokona wyboru trzech inicjatyw, które powalczą w finale o główną nagrodę. Do oceny merytorycznej zostanie zakwalifikowana inicjatywa, która:

• oddziałuje na społeczności akademickie trzech Uczelni Fahrenheita w zakresie organizacyjnym, naukowym bądź dydaktycznym,
  • posiada walor innowacyjności,
  • ma trwały charakter i nadaje się do kontynuacji rozwiązania,
  • została zrealizowana w 2023 roku (w okresie od 1.1.2023 r. do 31.12.2023 r.).

Autorzy wybranych inicjatyw zaprezentują swoje projekty przed Kapitułą Nagrody podczas I posiedzenia Zgromadzenia Związku Uczelni Fahrenheita w 2024 roku.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Uczelni Fahrenheita.