Zostań Superbohaterem PG! Tylko dzisiaj trwa akcja poboru krwi | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-21

Zostań Superbohaterem PG! Tylko dzisiaj trwa akcja poboru krwi

Politechnika Superbohaterów
Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników Politechniki Gdańskiej na akcję poboru krwi pn. Politechnika Superbohaterów, która organizowana jest cyklicznie przez Klub Honorowych Dawców Krwi PCK im. doc. dr inż. Marianny Sankiewicz-Budzyńskiej przy Politechnice Gdańskiej.

Akcja odbywa się 21 listopada 2023 roku, w godzinach od godz. 8.30 do 13.00, w autobusie do poboru krwi, który stoi przed WETI B – budynek nr 42 na mapie kampusu.

Superbohaterowie będą mogli oddać krew w godzinach od godz. 8:30 do 13.00 (rejestracja do godz.12.00).

Akcja została objęta patronatem honorowym przez  prof. Krzysztofa Wilde, rektora PG oraz prof. Jacka Stefańskiego, dziekana WETI.

Współorganizatorzy akcji:

• Politechnika Gdańska